Jarosław Krawczak

Dobry psycholog w Oleśnicy

psychoterapeuta, psycholog

(terapia indywidualna dorosłych i młodzieży oraz terapia par)

Dobry psycholog w Oleśnicy

tel.: +48 71 773 80 03

mail: psychoterapia@olesnica.pl

Psycholog, pedagog i dyplomowany psychoterapeuta.

Pracę w obszarze zdrowia psychicznego rozpoczął w 2006 roku.
Prowadząc psychoterapię opiera się na teoriach i myśleniu psychodynamicznym. Korzysta zarówno z dorobku tego podejścia, jak i z metod i technik używanych w tej szkole terapeutycznej.

Swoją pracę stale superwizuje u specjalistów z  Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, superwizorów z wieloletnim doświadczeniem psychoterapeutycznym. Jest na własnej ścieżce ubiegania się o certyfikat psychoterapeuty PTPPd i PTP.

W pracy terapeutycznej kieruje się standardami zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Absolwent psychologii na Uniwersytecie SWPS (specjalność kliniczna) oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej (pedagogika oraz pedagogika specjalna). Ma doświadczenie nauczyciela akademickiego. Rozwija się naukowo przygotowując rozprawę doktorską.
Ukończył całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, które spełnia wymogii, dotyczące przyznawania certyfikatów psychoterapeuty Polskiego Towarzystwia Psychoterapii Psychodynamicznej oraz PTP. Doświadczenie zdobywał w Centrum Osób Niepełnosprawnych w Dobroszycach oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym i Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym w Lubinie. Prowadzi własny Gabinet Psychoterapeutyczny, równocześnie współtworząc zespół Ośrodka Psychoterapii Promente.

W zależności od potrzeb może zaproponować psychoterapię indywidualną (doroslych i młodzieży), małżeńską i par.

Prowadzi psychoterapię w Oleśnicy i we Wrocławiu.

Jarosław Krawczak - ZnanyLekarz.pl
Psycholog Oleśnica

Gabinety, w których pracuje terapeuta:

Jarosław Krawczak